mapa strony   |

JCommerce

JCommerce to nowoczesna firma informatyczna nastawiona na realizację potrzeb klientów przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.

Napisać, że rozwiązania oferowane przez JCommerce są zaawansowanymi, wspierającymi efektywność działalności biznesowej systemami, to napisać, że śnieg jest biały. Stwierdzić, że usługi JCommerce oparte o narzędzia IT są najwyższej jakości to tak, jak potwierdzić kulistość ziemi. Powiedzieć, że klienci korzystający z naszych usług posiadają dostęp do najnowocześniejszej technologii to powiedzieć, że niemieckie autostrady są znakomite. Pewne kwestie są oczywiste!

Nasza oferta obejmuje:

  • Systemy Business Intelligence
  • Szkolenia Business Intelligence
  • Oprogramowanie dedykowane
  • Outsourcing IT
  • Rozwiązania IT (Systemy portalowe, Systemy mobilne SFA - Trade Marketing System)


STAŻ w JCommerce

Naszym stażystom wysoko stawiamy poprzeczkę. Chcemy więc współpracować z tymi, którzy w obliczu problemu zamiast powiedzieć „nie wiem jak to rozwiązać” powiedzą „dowiem się jak to rozwiązać”.

Jeśli więc chcesz być współautorem rozwoju JCommerce, a nie tylko powielonym trybem maszyny, która sprawia, że nie wykorzystujesz swojego potencjału i która blokuje Twoją pasję pracy - dołącz do nas. Let’ s make IT together!

Zainteresowanym proponujemy odbycie stażu w jednym z następujących obszarów:

Jeśli chcesz zobaczeć jak pracuje się w naszej firmie i przeczytać co sami studenci piszą o nas - odwiedź naszą stronę internetową i bloga.

Na wszystkie pytania odpowie:
Anna Jaros
HR specialist
email: rekrutacja@jcommerce.pl
tel.: +48 608 025 883
tel.: +48 32 201 15 32
fax: +48 32 255 36 15

JCommerce SA
ul. Tadeusza Kościuszki 112
40-519 Katowice

JCommerce